Klimatyzacja Samsung LG, Fujitsu, nagrzewnice Poznań   /   Mapa serwisu
Klimatyzacja

Klimatyzacja Poznań: 61 870 57 73

Klimatyzacja Samsung, LG wentylacja
‹ Cofnij

Pomoc

Klimatyzacja, nagrzewnice - producenci

Acson

AcsonACSON jest częścią jednej z najbardziej zaawansowanych technologiczne fabryk klimatyzatorów na świecie z siedzibą w Malezji. Wieloletnie doświadczenie doprowadziło markę do umocnienia swojej pozycji na światowym rynku klimatyzacji. Wysoka jakość klimatyzatorów ACSON zwróciła na siebie uwagę firmy Daikin, co przyczyniło się do partnerskiej współpracy obu firm.

› Zobacz wszystkie produkty Acson w naszej ofercie

 

Aerial

AerialAERIAL jest niemiecką firmą specjalizującą się w produkcji osuszaczy i dodatkowych urządzeń wspomagających ich pracę. Doświadczona kadra firmy stawia sobie za cel jej ciągły rozwój dla zapewnienia najlepszych warunków wytwarzania produktów najwyższej klasy. Wysoką i w pełni powtarzalną jakość wyrobów zapewniają bardzo dobrej jakości komponenty i odpowiedni system zarządzania produkcją.

› Zobacz wszystkie produkty Aerial w naszej ofercie

 

Aermec

AermecFirma Aermec powstała w latach 60-tych mając ambicje produkować urządzenia klimatyzacyjne komfortu do pomieszczeń mieszkalnych. Obecnie urządzenia Aermec są synonimem klimatyzacji fabryk, biur a w szczególności domów. Dzięki dużemu zakresowi produkcji, który może sprostać wszystkie wymagania projektowe , Aermec jest największym producentem we Włoszech, Europie i krajach morza śródziemnego

› Zobacz wszystkie produkty Aermec w naszej ofercie

 

Aspen

AspenProponujemy Państwu szeroki asortyment wszelkiego typu pompek do skroplin oraz akcesoria klimatyzacyjne firmy Aspen Pumps. Części charakteryzują się wysoką jakością wykonania, niezawodną pracą oraz przystępną ceną. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest ekonomiczne i bezawaryjne odprowadzanie skroplin, modele firmy Aspen Pumps stanowią najlepszą ofertę.

› Zobacz wszystkie produkty Aspen w naszej ofercie

 

AUX

AUXFirma AUX osiagająca poziom produkcji sięgający 3.5 mln jednostek, zatrudniająca przeszło 7.5 tyś. pracowników, jest jednym z trzech liderów azjatyckiego rynku klimatyzacyjnego. Obecnie AUX dysponuje najbardziej kompleksowym i nowoczesnym sprzętem oraz wysokiej klasy podzespołami, a nad zachowaniem odpowiedniego poziomu jakości urządzeń czuwają japońscy specjaliści.

› Zobacz wszystkie produkty AUX w naszej ofercie

 

Biemmedue

BiemmedueOd ponad 25 lat Biemmedue produkuje trzy główne linie wyrobów: Arcotherm - pełna gama nagrzewnic powietrza: stacjonarne, przenośne, montowane na wózku i podwieszane, do podgrzewania powietrza nawet w najgorszych warunkach pogodowych; Arcodry - profesjonalne osuszacze powietrza do usuwania nadmiaru wilgoci; Arcomat - profesjonalne myjki ciśnieniowe.

› Zobacz wszystkie produkty Biemmedue w naszej ofercie

 

Desa

DesaFirma DESA Poland Sp. z o.o. jest wschodnioeuropejskim oddziałem międzynarodowej, amerykańskiej firmy DESA International. Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji przenośnych urządzeń chłodzącychi grzewczych. Tradycja naszej firmy sięga lat sześćdziesiątych XX wieku. Obecna siedziba główna Desy International znajduje się w Bowling Green w stanie Kentucky, USA. Kolejne oddziały naszej firmy mają swoje placówki we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Chinach i w Polsce.

› Zobacz wszystkie produkty Desa w naszej ofercie

 

Euroheat

EuroheatEuroheat utrzymuje silną pozycję europejskiego lidera w branży nagrzewnic, ponieważ jest odważny nie tylko odwagą swoich projektantów, ale również kreatywny ich kreatywnością, która pozwala firmie na bycie o krok do przodu, o krok przed innymi. Dzięki temu Euroheat osiąga więcej. Jest obecny wszędzie tam, gdzie jego produkty znajdują szerokie zastosowanie oraz uznanie klientów.

› Zobacz wszystkie produkty Euroheat w naszej ofercie

 

Forvent

ForventRealizując główną strategię umacniania pozycji na rynku, w 2009 roku Forvent rozpoczął produkcję stalowych elementów wentylacji. Produkcja elementów wentylacji odbywa się w nowej hali produkcyjnej. Forvent dysponuje nowoczesnym parkiem maszyn firm: TORMEC, SPIRO INTERNATIONAL SA, RAS Reinhardt Maschinenbau GmbH. Nowoczesny park maszynowy umożliwia wyprodukowanie kilku tys. pozycji.

› Zobacz wszystkie produkty Forvent w naszej ofercie

 

Frico

FricoFirma FRICO AB - szwedzki producent urządzeń grzewczych oraz kurtyn powietrznych - istnieje od 1932 roku. Dzięki swej niezawodności i trwałości wyroby tego producenta zdobyły sobie uznanie na rynku polskim i europejskim. Solidność poparta 75 - letnim doświadczeniem to jeden z najlepszych fundamentów budujących trwałą pozycję tej marki na rynku.

› Zobacz wszystkie produkty Frico w naszej ofercie

 

Frigotec

FrigotecW instalacjach chłodniczych i klimatyzacyjnych muszą być stostowane rury zgodnie z normą EN 12735-1. Dla tej aplikacji proponujemy rury serii Frigotec o wysokiej czystości wewnętrznej i zamkniętych końcówkach. Pełne palety wymiarowe są dostępne z naszych magazynów. Rury serii Frigotec mogą być również stosowane do przesyłania gazów technicznych.

› Zobacz wszystkie produkty Frigotec w naszej ofercie

 

Fuji Electric

Fuji ElectricUrządzenia Fuji Electric produkowane są przez japoński koncern Fuji Denki Sosetsu Co., Ltd., który wyodrębnił się z Fuji Electric Co., Ltd., pozostając w zależności kapitałowej. W oparciu o wysoką technologię i duże doświadczenie oraz prowadzone badania, wspierające ciągły rozwój, produkty Fuji Denki Sosetsu zyskały znakomitą reputację na całym świecie.

› Zobacz wszystkie produkty Fuji Electric w naszej ofercie

 

Fujitsu

FujitsuFujitsu General przykłada wielką wagę do konstrukcji i możliwości urządzeń. Innowacyjne rozwiązania, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie połączone z zaawansowanymi procesami sterowania zapewniają energooszczędność, funkcjonalność oraz niezawodność.Prosta konstrukcja i elastyczność konfiguracji pozwala skrócić procesy doboru, projektowania oraz instalacji do minimum.

› Zobacz wszystkie produkty Fujitsu w naszej ofercie

 

Holder

HolderHolder istnieje od 2004 roku i od samego początku kładzie bardzo duży nacisk na ciągły rozwój firmy. Poprzez innowacje, nowe produkty i usługi , odpowiednio dobraną kadrę, rozsądne podejście do biznesu oraz współpracę z partnerami i klientami, Holder zaliczany jest do czołówki firm z branży HVAC.

› Zobacz wszystkie produkty Holder w naszej ofercie

 

Immergas

ImmergasW 1964 roku we Włoszech powstała firma Immergas produkująca kotły gazowe. Nadrzędnym celem jaki wyznaczyli sobie twórcy nowej marki była najwyższa jakość produkowanych urządzeń grzewczych. Nabywcy szybko przekonali się, ze kotły z włoskim znakiem firmowym, niczym nie ustępują niemieckim odpowiednikom.

› Zobacz wszystkie produkty Immergas w naszej ofercie

 

Lennox

LennoxLennox Europe ma 3 zakłady w Europie. Fabryka w hiszpańskim Burgos o pow. 7000 m2, produkuje klimatyzatory kompaktowe, małe agregaty wody lodowej oraz zwarte klimatyzatory dachowe typu Rooftop. We Francji są 2 fabryki o pow.13000 m2 produkujące agregaty wody lodowej oraz zwarte klimatyzatory dachowe typu Rooftop. Dijon-Longvic koncentruje się wyłącznie na klimatyzatorach typu Rooftop, zaś Lyon-Mions produkuje małe rooftopy i agregaty wody lodowej.

› Zobacz wszystkie produkty Lennox w naszej ofercie

 

LG Electronics

LG ElectronicsZałożona w 1958 roku firma LG Electronics Inc. (LG) to czołowy światowy producent oferujący nowatorskie technologie w dziedzinie urządzeń elektronicznych powszechnego użytku, sprzętu AGD oraz komunikacji mobilnej. Firma zatrudnia ponad 82 tysiące osób w ponad 110 oddziałach, w tym w 81 filiach na całym świecie. W 2007 roku obroty firmy osiągnęły poziom 44 mld USD*.

› Zobacz wszystkie produkty LG Electronics w naszej ofercie

 

Linde

LindeLinde to największy na świecie koncern, zajmujący się produkcją i dystrybucją gazów oraz technologii gazowych, a także budową instalacji przemysłowych. Po połączeniu z brytyjską firmą BOC koncern jest obecny w 100 krajach świata, generując obroty ponad 12 mld euro.

› Zobacz wszystkie produkty Linde w naszej ofercie

 

Master

MasterMarka Master jest obecnie najbardziej rozpoznawalną marką wśród przenośnych nagrzewnic powietrza na całym świecie.Ponad 50 lat doświadczenia, doskonała znajomość potrzeb Klientów oraz umiejętność dopasowania oferty do wymagań poszczególnych segmentów rynku sprawiają, że produkty Master są cenione wśród profesjonalistów.

› Zobacz wszystkie produkty Master w naszej ofercie

 

MDV

MDVFirma Midea powstała w 1968 roku i od kilkunastu lat jest wiodącym producentem urządzeń klimatyzacyjnych oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Midea specjalizuje się w produkcji klimatyzatorów, lodówek, zmywarek, kuchenek mikrofalowych, wentylatorów, odkurzaczy, itp. Midea jest największym na świecie producentem wentylatorów a w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych należy do światowej czołówki.

› Zobacz wszystkie produkty MDV w naszej ofercie

 

Midea› Zobacz wszystkie produkty Midea w naszej ofercie

 

Mistral

MistralProdukcja Mistral obejmuje 26 typów rekuperatorów, co pozwala na dopasowanie ich do różnych systemów wentylacyjnych i różnych warunków pracy. W ofercie Mistrala są rekuperatory zaprojektowane specjalnie do małych obiektów - centrale mini, a także przeznaczone do hal, biurowców, sklepów, pubów i basenów. Szczególną uwagę firma poświęca centralom przeznaczonym do domów jednorodzinnych.

› Zobacz wszystkie produkty Mistral w naszej ofercie

 

Mitsubishi Heavy

Mitsubishi HeavyMitsubishi Electric to jedno z najpoważniejszych wielonarodowych przedsiębiorstw z produkcją zlokalizowaną w różnych miejscach świata. Korporacja zaopatruje swych klientów na całym świecie w szeroką gamę produktów, począwszy od artykułów handlowych i produktów przemysłowych, aż po współczesną sztukę. W Niemczech Mitsubishi Electric systematycznie rozwija swoją działalność, jako jeden z europejskich liderów w dziedzinie technologii klimatyzacji.

› Zobacz wszystkie produkty Mitsubishi Heavy w naszej ofercie

 

Munters

MuntersMunters funkcjonuje w oparciu o dwa działy: Dział Osuszaczy (DH) i Dział HumiCool. Usługi są świadczone na rzecz klientów w różnych branżach, m.in. ubezpieczeniowej, usług komunalnych, spożywczej, farmaceutycznej i przemysłu elektronicznego. Produkcja i sprzedaż są prowadzone za pośrednictwem spółek Grupy w 30 krajach. Grupa zatrudnia ok. 2.200 pracowników. Akcje Munters są notowane na giełdzie skandynawskiej OMX Nordic Exchange.

› Zobacz wszystkie produkty Munters w naszej ofercie

 

Olefini

OlefiniWszystkie kurtyny powietrzne Olefini są starannie testowane. Każde jednostkowe urządzenie jest sprawdzane pod względem bezpieczeństwa działanian i trwałości. Dla kurtyn powietrznych wyodrębnionych jest ponad 20 parametrów testowych: przeciążenie silnika i grzałek, wyważanie wentylatora, poziomy glośności i wibracji, trwałość części elektrycznych i wiele innych.

› Zobacz wszystkie produkty Olefini w naszej ofercie

 

Panasonic

PanasonicPanasonic Corporation jest jednym z największych producentów elektroniki konsumenckiej i przemysłowej na świecie. Zatrudnia ponad 300 000 osób i wytwarza około 15 000 rodzajów produktów sprzedawanych na całym świecie.

› Zobacz wszystkie produkty Panasonic w naszej ofercie

 

Salda

SaldaUAB „SALDA“ - litewski producent , oferujący praktycznie większość urządzeń wentylacyjnych dostępnych na świecie. Kanały spiro, przepustnice, filtry kanałowe, wentylatory dachowe, kanałowe (okrągłe, prostokątne, wytłumione), nagrzewnice kanałowe, tłumiki kanałowe, centrale rekuperacyjne oraz własną elektronikę oraz sterowanie.

› Zobacz wszystkie produkty Salda w naszej ofercie

 

Samsung

SamsungUrządzenia klimatyzacyjne są obecne w ofercie firmy Samsung od roku 1975. Samsung Electronics oferuje pełną gamę systemów klimatyzacji komfortu, bezpośredniego odparowania takich jak urządzenia ścienne serii RAC, CAC monosplit do zabudowy, układy multi FJM oraz rozbudowane systemy klimatyzacji ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego DVM.

› Zobacz wszystkie produkty Samsung w naszej ofercie

 

secura

securaThe Condensate Removal System Secura-Split® XS 5000 has been developed especially for Minisplit wall-hung air conditioners with a cooling capacity of up to 10 kW. It can, however, also be used for other types of air conditioners such as ceiling-mounted units.

› Zobacz wszystkie produkty secura w naszej ofercie

 

Sonniger

SonnigerSONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych, ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy generalnym dystrybutorem nagrzewnic gazowych firmy APEN GROUP - największego europejskiego producenta i lidera w zakresie technologii nagrzewnic gazowych. W naszej ofercie znajdują się także przemysłowe kurtyny powietrzne SONNIGER GUARDPRO.

› Zobacz wszystkie produkty Sonniger w naszej ofercie

 

Toshiba

ToshibaToshiba to japońska technologia oraz urządzenia, które cechują innowacyjność, bezpieczeństwo, komfort i wygoda i cieszą swych użytkowników już od ponad 50 lat. Toshiba to zaawansowana technologia, najnowocześniejsze systemy filtracyjne, zgodność ze środowiskiem oraz wysoka wydajność

› Zobacz wszystkie produkty Toshiba w naszej ofercie

 

Uniflair

UniflairUNIFLAIR - jest liderem na rynku urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, ponad trzydziestoletnie doświadczenie stawia firmę UNIFLAIR w czołówce światowych dostawców sprzętu do pomieszczeń: Data Center. Serwerowni, Pomieszczeń UPS, Wszelkich pomieszczeń technicznych, Laboratoriów.Kontenerów telefonicznych, Centrali telefonicznych

› Zobacz wszystkie produkty Uniflair w naszej ofercie

 

Venture Industries

Venture IndustriesFrma Venture Industries Sp. z o.o. od 1990 roku jest obecna na rynku branży wentylacyjnej, gwarantując wysoki poziom obsługi handlowej w przyjaznej dla klienta atmosferze. Zamierzamy w najbliższych latach osiągnąć pozycję czołowego dostawcy i producenta urządzeń wentylacyjnych na rynku polskim.

› Zobacz wszystkie produkty Venture Industries w naszej ofercie

 

VTS

VTSPrzy wykorzystaniu nowoczesnych technologii VTS tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania dla dowolnych obiektów przemysłowych, placówek handlowych i hoteli. Już od 20 lat VTS dostarcza doskonałą atmosferę ludziom w 19 krajach świata. Jest międzynarodową firmą z europejskimi korzeniami i tradycjami niezawodnej jakości. Uważnie przygląda się rynkowi i szybko reaguje na jego zmiany.

› Zobacz wszystkie produkty VTS w naszej ofercie